Екскурсія на Дмитренківську ГЕС 1957р (23 фото)

Модератор: Музєєч

Відповісти
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 615
З нами з: Сер жовтня 24, 2018 7:41 am
Контактна інформація:

Екскурсія на Дмитренківську ГЕС 1957р (23 фото)

Повідомлення: # 635Повідомлення admin
Чет березня 07, 2019 7:43 am

Зображення
Зображення
Екскурсія на Дмитренківську ГЕС (ботаніка, фізика) учнів 6-А класу, що відбулося 30 квітня 1957 року, закріпила теоретичні знання, які учні отримали в школі. Чудова природа дала простір дитячій фантазії, яка формує абстрактне мислення в учнів. Різноманітні враження, емоціональне спостереження потрібні учням. Екскурсія мусить бути цікавою, захоплюючою.
Зображення
Зупинки в лісі, гри, пісні, квіти на луках, колгоспні неозорні ниви, що любовно оброблені — все милує око, підвищує настрій спостерігача. Поглянеш навкруги і з новою силою пробуджується гордість в серці лудини за свою Батьківщину.

Зображення

Корпусиміжколгоспної ГЕС, грандіозна гребля ждуть екскурсантів.

Зображення

Студент-практикант керує екскурсією. Красивий машиновий зал, чітка робота генераторів, контрольних приладів захоплює учнів.

Зображення
Було безліч запитань на які учні отримали вичерпні відповіді від студента-дипломанта. Наш шофер залишив автомашину, приєднався до нас.

Зображення


Зображення
Учениці Грабовська і Нікітіна любуються краєвидами з вершини греблі.

Зображення
Перед всіма учасниками відкривається чудове штучне озеро. річка Сіб з навилими над водою деревами. Зарічкою розкинувся зелений луг, мальовничі скелі, урвища порослі лісом, чагарниками, травою, вкриті квітами.

Зображення

Послали дві групи розвідників вибрати місце для табору. Рушниця, бінокль, телефон, радіотелеграф, компас стали в пригоді розвідникам Дзевелюку, Вовченку, Куровському, Віталінському на яких була покладена охорона піонерського табору від непрошених гостей: вовків, лисиць, гризунів та визволення від них доброго лікаря Айболіта. Гудима і Барбара вивчають пещеру.
Зображення
Перед Табором розкинувся зелений луг. Потрібно "освоїти" нову місцевість, визначити при допомозі компаса, астролябії, термометра та барометра дані для метеостанції та для населення орієнтирів на топографічніу карту маршруту. Визначають учні Вдовиченко та Дзевелюк.
Зображення
Автомашина -"таксі" підвезла екскурсантів до місця стоянки де має бути розміщений табір.
Зображення
На вершині скелі наші альпіністи знайшли сухе паливо для нашої похідної кухні. Учень Вовченко по мутузку піднімається на скелю.
Зображення
Табір влаштували, навколо місцевість "освоїли".
Зображення
Нічого загрозливого не виявили, але патрульну службу несли по черзі. Караульна служба мала зброю та засоби зв’язку. Вільні від роботи грали в волейбол, шашки, рухомі ігри, рвали квіти, тренувались по бігу. Олена Юхимівна читала учням цікаву книгу.
Зображення
Зображення
Принесли дров, зварили відро супу та відро картоплі. Зажарили салом, цибулею. Був і лавровий лист, сіль, крупа. В ящику посуда, чашки, ложки. пригодилась сокира коли робили підвіску для відра.
Зображення
Гудима подає сигнал "Бери ложку, держи бак, немає ложки, то йди так". Під скалою всі смачно пообідали.

Зображення

Всі учасники екскурсії по 3 рази стріляли в мішень, здавали норми по стрільбі і бігу. Були і такі, що вперше тримали рушницю і стріляли в "молоко".


Зображення

Повертаючись додому заїхали подивитись, що вирощують кунянські колгоспники у своїй аранжереї.

Зображення

Зображення

Зображення
Всі учасники залишились задоволені екскурсією.
Автор інформації адміністратор сайту та краєзнавець
Каляфіцький Сергій Михайлович
https://www.facebook.com/informgru

Відповісти

Повернутись до “Освіта 1946-1991 рік”