Лідія Федорівна Горошко

Модератор: Музєєч

Відповісти
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 615
З нами з: Сер жовтня 24, 2018 7:41 am
Контактна інформація:

Лідія Федорівна Горошко

Повідомлення: # 467Повідомлення admin
Суб січня 19, 2019 7:14 am

Зображення
Народилась Лідія Федорівна Горошко 19.01.1950. с. Нуйно Камінь-Каширського району Волинської обл.
Зображення
Зображення

Закінчила музичне відділення Луцького педучилища (1969). З того часу живе і працює у Гайсині. Методист районного будинку культури. Організатор і керівник фольклорно-етнографічного колективу «Рідня».

Зображення

Зображення

Зображення

Природа обдарувала її кришталево чистим голосом, тому своє життя присвятила народній пісні. Посестрою вважає самобутню народну співачку Явдоху Зуїху, виконує пісні з її репертуару. Грала роль Явдохи Зуїхи у п’єсі М. Джиги «Недоспівана пісня», яку М. Пекар поставив у Гайсинському народному аматорському театрі. Лауреат престижних конкурсів і фестивалів – Всеукраїнського конкурсу автентичної пісні на приз Г. Танцюри (Вінниця, 2001),

Зображення

III Міжнародного свята літератури і мистецтва «Лесині джерела» (Новоград-Волинський, 2001), І Міжнародного фольклорного фестивалю етнографічних регіонів України «Родослав» (Івано-Франківськ, 2001), 27 Міжнародного фольклорного фестивалю у Польщі (Бузко-Здрай, 2002).

Зображення

У 2006 році, коли в нашому місті проходив другий Всеукраїнський фестиваль фольклору на приз Г.Т. Танцюри народно-аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Рідня» під керівництвом Лідії Горошко став лауреатом ІІ премії.

Зображення

Зображення

Пісня стала для Лідії Федорівни сенсом її життя… Вона чудово знає пісенну магію і зачаровує слух неповторним виконанням, оксамитовим тембром, часто без музичного супроводу.

Зображення

Репертуар талановитої співачки різнобарвний, але найбільше кохається вона у піснях, які народились на Поділлі. Записала вона понад 200 самобутніх народних пісень.
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Голос країни 20 січня 21:00
Автор інформації адміністратор сайту та краєзнавець
Каляфіцький Сергій Михайлович
https://www.facebook.com/informgru

Відповісти

Повернутись до “Гордість Гайсинського краю”